Marki z którymi pracujemy

Partners

Poniżej znajdziesz naszych partnerów. To dzięki nim rozwijamy się i tworzymy niezapomniane eventy. Zostań częścią świata ACTIVE

Przedstawiamy naszych partnerów

Firmy wspierające ACTIVE

GGDAB działa w branży gier wideo, i tworzy wysoce konkurencyjną i dochodową organizację e-Sportową, która będzie organizować najwyższej klasy turnieje i pojedynki dla amatorów, jak i profesjonalistów na całym świecie.

Naszym celem jest zbudowanie światowej klasy platformy do gier e-sportowych online, która może konkurować i wygrywać z wiodącymi organizacjami e-sportowymi. Platformy umożliwiającej organizowanie zawodów i turniejów z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi dla amatorskich zawodników oraz profesjonalnych graczy, aby mogli między sobą rywalizować i rozwijać swoje umiejętności.

Projektujemy własne gry oraz korzystamy z istniejących już tytułów innych developerów. Główną uwagę skupiamy na tym aby każda gra dostępna na platformie nie posiadała elementów losowych. Wynik pojedynku czy turnieju uzależniony jest jedynie od logicznego myślenia, refleksu oraz umiejętności sterowania padem, telefonem czy klawiaturą i myszką. Dzięki temu mamy do czynienia ze sprawiedliwą rywalizacją.

Więcej szczegółów na stronie www.ggdab.com